20 Tarikh Lahir Selebriti Terkenal Yang Mungkin Sama Dengan Anda Semua!

Tidak dinafikan, setiap kali tibanya sambutan hari lahir dari artis terkenal, pasti akan ada di kalangan rakan-rakan yang memberi reaksi, bahawa tarikh hari jadinya sama dengan kita.

Jadi kali ini, MH telah membuat senarai 20 tarikh lahir selebriti terkenal kita sebagai rujukan. Manalah tahu, ada di antara tarikh yang MH senaraikan ini tersama dengan hari jadi kalian juga kan?

3 January 1981 – Datin Alyah

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alyah Abu Hasan (@alyah81) on

6 January 1982 – Misha Omar 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Misha Omar (@mishaomar) on

11 January 1979 – Datuk Seri Siti Nurhaliza

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Siti Nurhaliza Tarudin (@ctdk) on

21 January 1989 – Aizat Amdan 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aizat Amdan (@aizatamdan) on

28 Februari 1994 – Khai Bahar

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khai Bahar (@khaibahar94) on

13 Mac 1989 – Azar Azmi

 

View this post on Instagram

 

Flowery blurry lovely . . . @snowybyazarazmi @pristine_imprint @thecookiegraphy #mekja #donthatespreadlove #kautungguakudatang

A post shared by ABOS (@azarazmi) on

13 April 2000 – Ismail Izzani

 

View this post on Instagram

 

A post shared by T W E N T Y (@ismailizzani_) on

16 April 1986 – Kamal Adli

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K.A (@kamaladli) on

30 Mei 1983 – Scha Al Yahya

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Scha Alyahya™ (@schaalyahya) on

6 Jun 1994 – Puteri Aishah

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ms. Puteri Aishah (@puteriaishahofficial) on

22 Jun 1996 – Raysha Rizrose

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Farza Naquraisha Rizrose, 24. (@raysharizrose) on

24 Jun 1992 – Syafiq Kyle 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Syafiq Kyle (@syafiqkylez) on

18 Ogos 1990 – Stacy Anam

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stacy Anam (@stacyanam) on

14 September 1990 – Fattah Amin

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fattah Amin (@fattahaminz) on

 25 Oktober 1988 – Tiz Zaqyah

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@tiz.zaqyah) on

17 November 1984 – Sherry Al Hadad

 

View this post on Instagram

 

Muzik-Muzik 35 Make up @jijiezainal Skirt @mekkembangcotton Style @miedy.daniel & @aqeella

A post shared by sherry_alhadad (@sherry_alhadad) on

21 November 1995 – Mimi Lana

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MIMS (@missmimilana) on

22 Disember 1993 – Daiyan Trisha 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Daiyan Trisha (@daiyantrisha) on

24 Disember 1992 – Wany Hasrita

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WH (@wanyhasrita) on

17 Disember 1980 – Elly Mazlein

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SaraAzlan (@iamellymazlein) on

Apa Kata Anda? Dah Baca, Jangan Lupa Komen Dan Share Ya. Terima Kasih!! LMM

Jom Like Page Kami Juga Di Facebook @LubukMaklumatMalaysia

Sumber: TTK

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*